Jdi na obsah Jdi na menu
 


Counter Strike 1.6 je velmi populární akční hra, která původně vznikla jako mód do hry Half-Life. Opět se střetávají teroristé s policejní protiteroristickou jednotkou. Výhodou Counter Strike 1.6 je, že hra není moc náročná na hardwarové vybavení počítače a tak si ji zahrajete i na starších počítačích.

Counter Strike 1.6 frags video:Gears of War centrálaS.ave O.ur S.ouls - Counter Strike WebSuperhry, 1000her - NetHry.EUscreen

Co to je Counter Strike?

Counter Strike je nejoblíbenější multiplayerová hra na světě. Je to akční týmová hra, která Vás rychle chytne. Counter Strike, zkráceně CS, je modifikace staré, ale velmi známé hry Half-Life. Hraje se přes internet, po lokální síti a dokonce lze hrát i sám a trénovat proti počítačům, takzvaným BOTům. BOTI se musejí obvykle doinstalovat.
Samotné CS se stále vyvíjí a upravuje, současná verze CS založeného na původním HL je 1.6. Ke hře Counter strike 1.6 na internetu je třeba mít nainstalován STEAM - aplikaci umožňující hrát cs, zakladní Half-Life, ale i další modifikace HL (například: Team Fortress, Day of Defeat, Opposing Force, Ricochet.. ).
Nyní už hráči původního CS pozvolna přecházejí na nový engine Half-Life 2 a začínají si zvykat na nové prostředí, mnohem lepší fyzikální vlastnosti a o mnoho realističtější grafické provedení Counter-Strike : Source. CS:S se liší od původního CS nejen lepší grafikou (a vyšší náročností), ale i přepracovaným pohybovým enginem a novým systémem střelby. Hra by tak měla získat i lepší hratelnost.

Hodně štěstí ve hře Vám přeje Samuraj

Porovnání CS 1.6 a CS:S - screenshoty 1024*768

Counter Strike 1.6 screenshot
CS 1.6 screenshot - de_aztec
Counter Strike Source screenshot
CS Source screenshot - de_aztec
CS 1.6 screenshot
CS 1.6 screenshot - de_prodigy
CS Source screenshot
CS:S screenshot

Call of duty 2 hacky ke stažení!

     Nedaří se ti ve hře? Chceš být dobrý, aby tě všichni obdivovali? Na serveru se ti zdá, že mají ostatní cheaty do her ( hacky ) a chceš jim to vrátit? Chceš být v dobrém klanu, ale momentálně na to nejsi dost dobrý? Tak v tom případě jsi našel ten správný web!

NEVADÍ, MY TI POMŮŽEME! VYBER SI SVŮJ CHEAT!

Wallhack: Snad není potřeba popisovat - uvidíš všechny ty prašivce přes zeď!

AimBot: Toto už je méně známá funkce! Pomož trochu své nepřesné mušce a sázej samé HeadShot.

No Fog: Jak už z názvu vyplývá , máš v prachu například na Toujane (CoD2) málo FPS? Chceš víc? Nevidíš přes všechen ten písek nepřátele? Nevadí! s touhle super vymožeností ten prach prostě vypneš! Už nikdy víc toho prachu a kouře!

Chams: Co to je? Wallhack ti umožní vidět nepřátele přes stěnu, tohle ti je dokonce obarví! Super věcička.

ESP: Chceš někoho konkrétního pořádně dožrat? Chceš si na něj prostě hezky zasednout? S tímhle uvidíš jména, stranu, vzdálenost, život a ještě další dobré věcičky nepřátelů i spoluhráčů !

WhiteWalls: Stává se ti že na pozadí textury nepoznáš nepřítele? Nevadí, tahle věcička ti všechno obarví na bílo ( až na nepřátele a tebe samotného ) ! Fakt Super!

CrossHair: Zaměřováček sice ve hrách je, ale když běžíš nebo skáčeš tak se někam rozuteče viď ? Nevadí, tohle ti přidá ještě vymakanější zaměřováček, se kterým bude hlava nepřítele hračka !


 

Pro hraní Counter Strike na většině serverů je třeba koupit originální hru se Stea

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář